Järva vald tegi omavalitsuste suvemängudel tubli tulemuse

Allikas: Uudised ja Teated

Pildil Järva valla köieveo võistkond: Gabriel Klein, Elari Tetter, Mihkel Pullisaar, Aivo Nugis ja Pavel Pelgonen.

10. ja 11. juulil toimusid Käärikul 46. Eestimaa omavalitsuste suvemängud. Kokku osales võistlustel ligi 2000 võistlejat 64 omavalitsusest.

Järva vald oli esindatud üle 60 sportlasega järgmistes alades: kergejõustik, juhtide võistlus, spordijuhtide võistlus, petank, mälumäng, trikitõukeratta võistlus, orienteerumine, kettagolf, rattakross, köietõmme, meeste võrkpall ja naiste võrkpall.

Parima tulemuse tegi köieveo võistkond, kes võitis II koha. Häid individuaaltulemusi saavutati veel kettagolfis (Kerdo Lepasepp jäi jagama 1.–3. kohta ja Eveli Meibaum 3.–5. kohta) ja kergejõustikus (Andri Matrov võitis noormeeste kuulitõuke, Kätlin Piirimäe võitis naiste kuulitõuke ning saavutas ketteheites 3. koha, Bert Tippi näitas head minekut 5000 m jooksus ja saavutas 2. koha). Kokkuvõttes saavutas Järva vald 11. koha, suurtest valdadest (üle 8000 elaniku) 8. koha. Suur tänu kõikidele võistlejatele, kes leidsid võimaluse Järva valda esindada. Igaühe panus on oluline!

Tulemused:

Köievedu – 2. koht (Aivo Nugis, Pavel Pelgonen, Mihkel Pullisaar, Gabriel Klein, Elari Tetter, Jaak Tammik)

Juhtide võitlus – 2. koht (Rait Pihelgas)

Spordijuhtide võistlus 5. koht (Jaak Tammik)

Kettagolf 5. koht (Kerdo Lepasepp, Ranno Lepasepp, Merilyn Ivask, Eveli Meibaum, Daniel Vilipõld)

Trikitõukeratas – 5. koht (Maanuel Pihlak, Kregor Kruusalu, Kevin Edgar Kirja, Mirko Läänmäe)

Mälumäng – 13. koht (Valdur Permanson, Mati Tatrik, Ingrid Asser, Triin Tippi, Aivar Leinberg)

Meeste võrkpall – 16. koht (Marek Palandi, Marco Palandi, Kristjan Kallaste, Kalvi Kallaste, Hannes Sepp, Rait Pihelgas, Rain Raukas, Egert Ader)

Naiste võrkpall – 16. koht (Maris Pihelgas, Epp Sepp, Kristiina Tõkke, Annika Deedin, Kai Jõemets, Age Vahemaa)

Rattakross – 17. koht (Janno Rodendau, Õnnelda Rodendau, Kennet Keerberg, Rauno Agu)

Orienteerumine – 18. koht (Ilmar Udam, Kerto Kaasiku, Raiko Alliksaar, Aare Aan, Mati Tatrik, Janely Vilbu)

Kergejõustik – 22. koht (Bert Tippi, Andres Gorbõljov, Andres Koppel, Kalvi Arusaar, Mati Kõiv, Andri Matrov, Jarno Joost, Kätlin Piirimäe, Aiki Jalakas, Nele Krebsbach, Kerli Kleitsmann, Christina Rohi)

Petank – 28. koht (Avo Tipp, Saima Kams, Jüri Ellram, Jaak Tammik)